| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Korea |
| Moving type | Wheel |
| Standard Bucket capacity | 1.34m³ |
| Machine weight | 20560kg |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κορέα |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1.05M ³ |
| Βάρος μηχανής | 22570 κιλά |
| Color | Original Paint |
|---|---|
| Condition | Used |
| Warranty | 1 Year |
| Product Name | Used Caterpillar 336 with powerful force in good condition excavator |
| Performance | Flexible working skills |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κορέα |
| Τύπος μετακίνησης | Τροχός |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 0.58m3 |
| Βάρος μηχανής | 13700kg |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κορέα |
| Τύπος μεταφοράς | Τροχός |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 0.21m ³ |
| Βάρος μηχανής | 5520kg |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κορέα |
| Τύπος μεταφοράς | Τροχός |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1.34m3 |
| Βάρος μηχανής | 20560KG |
| Λέξεις-κλειδιά | μεταχειρισμένος εκσκαφέας |
|---|---|
| Προέλευση | Κορέα |
| Κινητός τύπος | Τροχός |
| Τυπική χωρητικότητα κάδου | 0.92m³ |
| Βάρος μηχανής | 20900KG |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κορέα |
| Τύπος μετακίνησης | Τροχός |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1.34m3 |
| Βάρος μηχανής | 20560KG |
| Λέξεις-κλειδιά | μεταχειρισμένος εκσκαφέας |
|---|---|
| Προέλευση | Βρετανία |
| Τύπος πακέτου | Τροχός |
| Τυπική χωρητικότητα κάδου | 0.92m³ |
| Βάρος μηχανής | 20800kg |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 2.1m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 12005mm |