| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.8m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 9380 χιλιοστά |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Crawler Excavator |
| Standard Bucket Capacity | 5.58m³ |
| Machine weight | 65640kg |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Crawler |
| Standard Bucket Capacity | 0.22m³ |
| Machine weight | 5270kg |
| Λέξεις-κλειδιά | μεταχειρισμένος εκσκαφέας |
|---|---|
| Προέλευση | Ιαπωνία |
| Τύπος πακέτου | Ερπυστριοφόρος εκσκαφέας |
| Τυπική χωρητικότητα κάδου | 0.5m ³ |
| Βάρος μηχανής | 12600kg |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Sweden |
| Moving type | Track |
| Standard Bucket Capacity | 3m³ |
| Machine weight | 30000kg |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Σουηδία |
| Τύπος μεταφοράς | Εκσκαφέας με έλικα |
| Δυνατότητα κουβάς | 30,8m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 12040mm |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Σουηδία |
| Τύπος μεταφοράς | Εκσκαφέας με έλικα |
| Δυνατότητα κουβάς | 30,8m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 12040mm |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Crawler |
| Standard Bucket Capacity | 0.53m³ |
| Machine weight | 12800kg |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Crawler |
| Standard Bucket Capacity | 0.8m³ |
| Machine weight | 20300kg |
| Τύπος μετακίνησης | Εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων, εκσκαφέας ροδών |
|---|---|
| Μηχανή | Αρχική ιαπωνική μηχανή |
| Κάντε | Απαγόρευση |
| ΧΡΩΜΑ | Κίτρινο |
| Εργασιακό βάρος | 12T |