| Tasks | Suitable for digging, trenching, and material handling tasks |
|---|---|
| Engine | Original Japanese Engine |
| Product Name | Used Caterpillar excavator 305.5 in great condition for sale |
| Hydraulic Cylinder Brand | Original |
| Speed | 5.6km/H |
| Τύπος μετακίνησης | Εκσκαφέας με έλικα |
|---|---|
| Μηχανή | Καταγωγή |
| Κάντε | ZX50 |
| Έτος | 2020 |
| Ταχύτητα | 60KM/H |
| Ταχύτητα ταξιδιού | 4.5 km/h |
|---|---|
| Σχήμα | KX183 |
| Εργασιακό βάρος | 8,300 kg |
| Μηχανή | Καταγωγή |
| Υπόθεση | Χρησιμοποιείται |
| Τύπος μετακίνησης | Εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων, εκσκαφέας ροδών |
|---|---|
| Μηχανή | Αρχική ιαπωνική μηχανή |
| Κάντε | Απαγόρευση |
| ΧΡΩΜΑ | Κίτρινο |
| Εργασιακό βάρος | 20Τ |
| Τύπος μετακίνησης | Εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων, εκσκαφέας ροδών |
|---|---|
| Μηχανή | Αρχική ιαπωνική μηχανή |
| Κάντε | Απαγόρευση |
| ΧΡΩΜΑ | Κίτρινο |
| Εργασιακό βάρος | 20Τ |
| Τύπος μετακίνησης | Εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων, εκσκαφέας ροδών |
|---|---|
| Μηχανή | Αρχική ιαπωνική μηχανή |
| Κάντε | Απαγόρευση |
| ΧΡΩΜΑ | Κίτρινο |
| Εργασιακό βάρος | 20Τ |
| Τύπος μεταφοράς | Εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων, εκσκαφέας ροδών |
|---|---|
| Μηχανή | Αρχική ιαπωνική μηχανή |
| Κάντε | Απαγόρευση |
| ΧΡΩΜΑ | Κίτρινο |
| Εργασιακό βάρος | 20Τ |
| Μέγιστο βάθος ανασκαφής | 6920mm |
|---|---|
| Μηχανή | Καταγωγή |
| Κοντιτόν | Χρησιμοποιείται |
| Βάρος | 21Ton |
| Τύπος | Εκσκαφέας με έλικα |
| Μέγιστο βάθος ανασκαφής | 6920mm |
|---|---|
| Μηχανή | Καταγωγή |
| Κοντιτόν | Χρησιμοποιείται |
| Βάρος | 24ton |
| Τύπος | Εκσκαφέας με έλικα |
| Ταχύτητα ταξιδιού | 4.5 km/h |
|---|---|
| Σχήμα | KX183 |
| Εργασιακό βάρος | 8,300 kg |
| Μηχανή | Καταγωγή |
| Υπόθεση | Χρησιμοποιείται |