| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1m3 |
| Βάρος μηχανής | 20500KG |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1m3 |
| Βάρος μηχανής | 20500KG |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Ετικέτα | Κομάτσου |
| Σχήμα | PC200-8N1 |
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τοποθεσία | Σαγκάη, Κίνα |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Ετικέτα | Κομάτσου |
| Σχήμα | PC200-8N1 |
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τοποθεσία | Σαγκάη, Κίνα |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Εκσκαφέας με έλικα |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 10,0 m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 9380 χιλιοστά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κορέα |
| Τύπος μεταφοράς | Τροχός |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1.34m3 |
| Βάρος μηχανής | 20560KG |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κορέα |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 0.92m ³ |
| Βάρος μηχανής | 20900KG |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κίνα |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 0.28m3 |
| Βάρος μηχανής | 5780kg |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Korea |
| Moving type | Track |
| Standard Bucket capacity | 0.92m³ |
| Machine weight | 20900kg |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιημένη εκσκαφέας |
|---|---|
| Καταγωγή | Κορέα |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1.4m3 |
| Βάρος μηχανής | 34100 κιλά |