| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.13m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 5125 χιλιοστά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Ετικέτα | Κομάτσου |
| Σχήμα | PC70 |
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τοποθεσία | Σαγκάη, Κίνα |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 0.31m ³ |
| Βάρος της μηχανής | 6800 κιλά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κορέα |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1.75m3 |
| Βάρος μηχανής | 29600kg |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Εκσκαφέας με έλικα |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.19M3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 5685 χιλιοστά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.15m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 6220mm |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.15m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 6220mm |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Εκσκαφέας με έλικα |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.19M3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 5685 χιλιοστά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιημένη εκσκαφέας |
|---|---|
| Καταγωγή | Κορέα |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Τυπική χωρητικότητα κουβάς | 1.75m3 |
| Βάρος μηχανής | 29600kg |
| Advantages | The modern R350LVS excavator has the advantages of powerful functions, energy saving and environmental protection, easy control, safety and reliability, good comfort and easy maintenance, and is suitable for various engineering construction and earthmoving |
|---|---|
| Moving Type | Track |
| Origin | Korea |
| Energy saving and environmental protection | Using advanced low-emission engine technology, it has the characteristics of low fuel consumption and low emissions, and meets modern environmental protection requirements. |
| Convenient maintenance | For the repair and maintenance of excavators, the modern R350LVS excavator adopts a modular design, which facilitates the disassembly and replacement of parts, saving maintenance time and costs. |