| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 0.52m ³ |
| Βάρος της μηχανής | 12920kg |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1.3m ³ |
| Βάρος της μηχανής | 25000kg |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1.6m ³ |
| Βάρος μηχανής | 30700KG |
| Λέξεις-κλειδιά | μεταχειρισμένος εκσκαφέας |
|---|---|
| Προέλευση | Ιαπωνία |
| Κινητός τύπος | τροχιά |
| Τυπική χωρητικότητα κάδου | 1,35 εκ.³ |
| Βάρος μηχανής | 29000kg |
| Κατάσταση | μεταχειρισμένος |
|---|---|
| Κινητός τύπος | ερπυστριοφόρος εκσκαφέας |
| Βάρος λειτουργίας | 36000kg |
| Ωριαία ταχύτητα | 40,4/2,4 χλμ/ώρα |
| Μηχανή | Αρχική ιαπωνική μηχανή |
| Λέξεις-κλειδιά | μεταχειρισμένος εκσκαφέας |
|---|---|
| Προέλευση | ΙΑΠΩΝΙΑ |
| Κινητός τύπος | Ερπυστριοφόρος εκσκαφέας |
| Τυπική χωρητικότητα κάδου | 1.6m3 |
| Βάρος μηχανής | 36900 κιλά |
| Λέξεις-κλειδιά | μεταχειρισμένος εκσκαφέας |
|---|---|
| Προέλευση | ΙΑΠΩΝΙΑ |
| Κινητός τύπος | Ερπυστριοφόρος εκσκαφέας |
| Τυπική χωρητικότητα κάδου | 2,4 m³ |
| Βάρος μηχανής | 45000 KG |
| Λέξεις-κλειδιά | μεταχειρισμένος εκσκαφέας |
|---|---|
| Προέλευση | Ιαπωνία |
| Τύπος πακέτου | Ερπυστριοφόρος εκσκαφέας |
| Τυπική χωρητικότητα κάδου | 1.9m3 |
| Βάρος μηχανής | 36500kg |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυπική χωρητικότητα κουβάς | 1.5m3 |
| Βάρος της μηχανής | 35020 KG |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Crawler |
| Standard Bucket Capacity | 1.35m³ |
| Machine weight | 29000kg |