| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1m3 |
| Βάρος μηχανής | 20500KG |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1.2m3 |
| Βάρος μηχανής | 23000kg |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1.3m3 |
| Βάρος μηχανής | 25000kg |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1.5m3 |
| Βάρος μηχανής | 35020 KG |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 0.22m ³ |
| Βάρος μηχανής | 5775 κιλά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1m3 |
| Βάρος μηχανής | 20500KG |
| Λέξεις-κλειδιά | μεταχειρισμένος εκσκαφέας |
|---|---|
| Προέλευση | Ιαπωνία |
| Κινητός τύπος | τροχιά |
| Τυπική χωρητικότητα κάδου | 1,35 εκ.³ |
| Βάρος μηχανής | 29000kg |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιημένος εκσακαφέας |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Εκσακαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων |
| Διάστημα λεπίδας | 3291 χιλιοστά |
| Μετρητής διαδρομής | 1728 χιλιοστά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιημένος εκσακαφέας |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Εκσακαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων |
| Διάστημα λεπίδας | 3749 χιλιοστά |
| Μετρητής διαδρομής | 2012 χιλιοστά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιημένος εκσακαφέας |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Εκσακαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων |
| Βάρος της μηχανής | 38351 κιλά |
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |