| Μηχανισμός κατασκευής | Ιαπωνία |
|---|---|
| χρώμα | Κίτρινος |
| Μάρκα | ΚΑΜΠΙΑ |
| Ισχύς κινητήρα | 140 kW |
| Ώρες | 0-2000 |
| Κινητός τύπος | τροχιά |
|---|---|
| Λειτουργήστε βάρος | 20 τ |
| Τύπος μάρκετινγκ | Προϊόν 2021 |
| Χωρητικότητα | 20ton |
| Τύπος | Εκσκαφέας |
| Κινητός τύπος | τροχιά |
|---|---|
| Λειτουργήστε βάρος | 23Τ |
| Τύπος μάρκετινγκ | 2024 |
| Τύπος | Εκσκαφέας |
| Μεταποιητική χώρα | Κατασκευασμένο στην Ιαπωνία |
| Κατάσταση | μεταχειρισμένος |
|---|---|
| Κινητός τύπος | ερπυστριοφόρος εκσκαφέας |
| Βάρος λειτουργίας | 36000kg |
| Ωριαία ταχύτητα | 40,4/2,4 χλμ/ώρα |
| Μηχανή | Αρχική ιαπωνική μηχανή |
| Κλειδιά | χρησιμοποιημένος φορτωτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Φορτωτής ροδών |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 2.3m3 |
| Καθαρή δύναμη | 114kw |
| Κλειδιά | χρησιμοποιημένος φορτωτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Φορέα τροχών |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 2.3m3 |
| Καθαρή δύναμη | 114kw |
| Μετακινούμενος τύπος | τροχιά |
|---|---|
| Λειτουργήστε βάρος | 20T |
| Τύπος μάρκετινγκ | Προϊόν 2024 |
| Χωρητικότητα | 20ton |
| Τύπος | Εκσκαφέας |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενο εκσκαφικό |
|---|---|
| Καταγωγή | Ενωμένο Βασίλειο |
| Τύπος μετακίνησης | Τροχός |
| Βάρος της μηχανής | 7370 κιλά |
| Δύναμη | 68.6kW |
| Υπόθεση | Χρησιμοποιείται |
|---|---|
| Τύπος μεταφοράς | Εκσκαφέας με έλικα |
| Εργασιακό βάρος | 36000kg |
| Καθορισμένη ταχύτητα | 40,4/2,4 χλμ/ώρα |
| Μηχανή | Αρχική ιαπωνική μηχανή |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.36m3 |
| Βάρος της μηχανής | 4920 κιλά |