| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Εκσκαφέας με έλικα |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.8m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 9920mm |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Ετικέτα | Κομάτσου |
| Σχήμα | Pc220-8 |
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τοποθεσία | Σαγκάη, Κίνα |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Σουηδία |
| Τύπος μεταφοράς | Εκσκαφέας με έλικα |
| Δυνατότητα κουβάς | 1.1m ³ |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 9540mm |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Ετικέτα | Κομάτσου |
| Σχήμα | Pc220-8 |
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τοποθεσία | Σαγκάη, Κίνα |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Ετικέτα | Κομάτσου |
| Σχήμα | Pc220-8 |
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τοποθεσία | Σαγκάη, Κίνα |
| Τύπος μετακίνησης | Εκσκαφέας με έλικα |
|---|---|
| Μηχανή | Καταγωγή |
| Κάντε | SY365H |
| Έτος | 2020 |
| Ταχύτητα | 6 χλμ./ώρα |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Εκσκαφέας με έλικα |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.8m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 9900mm |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Εκσκαφέας με έλικα |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.24m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 6114 χιλιοστά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Εκσκαφέας με έλικα |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.19M3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 5685 χιλιοστά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Εκσκαφέας με έλικα |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.31m ³ |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 7010mm |