| Μετακινούμενος τύπος | τροχιά |
|---|---|
| Λειτουργήστε βάρος | 20T |
| Τύπος μάρκετινγκ | Προϊόν 2025 |
| Χωρητικότητα | 20ton |
| Τύπος | Εκσκαφέας |
| Λέξεις-κλειδιά | μεταχειρισμένος εκσκαφέας |
|---|---|
| Προέλευση | Βρετανία |
| Τύπος πακέτου | Τροχός |
| Τυπική χωρητικότητα κάδου | 0.92m³ |
| Βάρος μηχανής | 20800kg |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κορέα |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1.05M ³ |
| Βάρος της μηχανής | 22570 κιλά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κορέα |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 10,0 m3 |
| Βάρος μηχανής | 22650 κιλά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κορέα |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1.05M ³ |
| Βάρος μηχανής | 22730 κιλά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιημένη εκσκαφέας |
|---|---|
| Προέλευση | Κορέα |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Τυποποιημένη χωρητικότητα κουβά | 0.28m3 |
| Βάρος μηχανής | 7801kg |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιημένη εκσκαφέας |
|---|---|
| Προέλευση | Κορέα |
| Τύπος μεταφοράς | Γύρνα |
| Τυποποιημένη χωρητικότητα κουβά | 10,6m3 |
| Βάρος μηχανής | 30500kg |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κορέα |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 3m ³ |
| Βάρος μηχανής | 52200 κιλά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κορέα |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 3m ³ |
| Βάρος μηχανής | 52200 κιλά |
| Τύπος μετακίνησης | Εκσκαφέας με έλικα |
|---|---|
| Μηχανή | Καταγωγή |
| Κάντε | R220 |
| Έτος | 2020 |
| Ταχύτητα | 6 χλμ./ώρα |