| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.08m ³ |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 5030mm |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.13m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 5125 χιλιοστά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.48m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 7730 χιλιοστά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.44m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 8085 χιλιοστά |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Crawler |
| Standard Bucket Capacity | 0.53m³ |
| Machine weight | 12800kg |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιημένη εκσκαφέας |
|---|---|
| Προέλευση | Ιαπωνία |
| Τύπος μεταφοράς | Γύρνα |
| Τυποποιημένη χωρητικότητα κουβά | 10,6m3 |
| Βάρος μηχανής | 33000KG |
| Λέξεις-κλειδιά | μεταχειρισμένος εκσκαφέας |
|---|---|
| Προέλευση | Ιαπωνία |
| Τύπος πακέτου | Ερπυστριοφόρος εκσκαφέας |
| Τυπική χωρητικότητα κάδου | 0.5m ³ |
| Βάρος μηχανής | 12600kg |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.13m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 5125 χιλιοστά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.48m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 7730 χιλιοστά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιημένη εκσκαφέας |
|---|---|
| Προέλευση | Ιαπωνία |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.44m3 |
| Μέγιστη ακτίνα σκάψης | 8085 χιλιοστά |