| Κλειδιά | Χρησιμοποιημένο φορτιστή |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μεταφοράς | Φορέας τροχών |
| Τυπική χωρητικότητα κουβάς | 4.2m3 |
| Καθαρή δύναμη | 195 kW |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.2m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 6220mm |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Ετικέτα | Κομάτσου |
| Σχήμα | Pc220-8 |
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τοποθεσία | Σαγκάη, Κίνα |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Εκσκαφέας με έλικα |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 10,0 m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 9380 χιλιοστά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Ετικέτα | Κομάτσου |
| Σχήμα | Pc350-7 |
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τοποθεσία | Σαγκάη, Κίνα |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενο εκσκαφικό |
|---|---|
| Καταγωγή | Ενωμένο Βασίλειο |
| Τύπος μετακίνησης | Τροχός |
| Βάρος της μηχανής | 7370 κιλά |
| Δύναμη | 68.6kW |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενο εκσκαφικό |
|---|---|
| Καταγωγή | Ενωμένο Βασίλειο |
| Τύπος μετακίνησης | Τροχός |
| Βάρος της μηχανής | 7702 κιλά |
| Δύναμη | 68.6kW |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 2.8m ³ |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 10840 mm |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1.9m ³ |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 12005mm |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 2.8m ³ |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 10840 mm |