| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1.5m3 |
| Βάρος μηχανής | 35020 KG |
| Μηχανισμός κατασκευής | Ιαπωνία |
|---|---|
| Χρώμα | Κίτρινος |
| Μάρκα | ΚΑΜΠΙΑ |
| Ισχύς | 140 kW |
| Ώρες | 0-2000 |
| Μηχανισμός κατασκευής | ΙΑΠΩΝΙΑ |
|---|---|
| Χρώμα | ΚΙΤΡΙΝΟΣ |
| Μάρκα | ΚΑΜΠΙΑ |
| Ισχύς | 140 kW |
| Ώρες | 0-2000 |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
|---|---|
| Λειτουργήστε το βάρος | 30t |
| Τύπος εμπορίας | Ζεστό προϊόν 2019 |
| Τόνωση | 30ton |
| Τύπος | εκσκαφέας |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
|---|---|
| Λειτουργήστε το βάρος | 40 τόνους |
| Τύπος εμπορίας | Προϊόν 2017 |
| Τόνωση | 40ton |
| Τύπος | εκσκαφέας |
| Λέξεις-κλειδιά | Χρησιμοποιημένος φορτωτής ροδών |
|---|---|
| Προέλευση | ΙΑΠΩΝΙΑ |
| Κινητός τύπος | Τροχός φορτίου |
| Τυπική χωρητικότητα κάδου | 3m ³ |
| Μάρκα | ΚΑΜΠΙΑ |
| Κλειδιά | χρησιμοποιημένος φορτωτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Φορτωτής ροδών |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 70,6m3 |
| Καθαρή δύναμη | 305KW |
| Κλειδιά | χρησιμοποιημένος φορτωτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Φορτωτής ροδών |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 70,6m3 |
| Καθαρή δύναμη | 305KW |
| Λέξεις-κλειδιά | Χρησιμοποιημένος φορτιστής |
|---|---|
| Προέλευση | Κίνα |
| Κινητός τύπος | Τροχός φορτίου |
| Τυπική χωρητικότητα κάδου | 4.5m3 |
| Καθαρή ισχύ | 162kw |
| Κλειδιά | χρησιμοποιημένος φορτωτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Φορέα τροχών |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 4.2m3 |
| Καθαρή δύναμη | 195 kW |