| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος βαθμολογητής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Τροχός |
| Διάστημα λεπίδας | 3658mm |
| Ύψος λεπίδων | 610mm |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος βαθμολογητής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τροχός |
| Μέγεθος λεπίδας | 3658mm |
| Ύψος λεπίδων | 610mm |
| Τύπος μετακίνησης | Τροχός |
|---|---|
| Λειτουργήστε το βάρος | 19Τ |
| Τύπος εμπορίας | Προϊόν 2019 |
| Τόνωση | 19 τόνους |
| Τύπος | εκσκαφέας |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιημένο φορτιστή |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Φορέας τροχών |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 40,7m3 |
| Καθαρή δύναμη | 403KW |
| Κλειδιά | χρησιμοποιημένος φορτωτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Φορτωτής ροδών |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 3.2m ³ |
| Καθαρή δύναμη | 146 KW |
| Κλειδιά | χρησιμοποιημένος φορτωτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Φορτωτής ροδών |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 6.1m3 |
| Καθαρή δύναμη | 328kW |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενο εκσκαφικό |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τροχός |
| Βάρος μηχανής | 11000Kg |
| Δύναμη | 76 kW |
| Κλειδιά | χρησιμοποιημένος φορτωτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Φορέα τροχών |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 3.2m ³ |
| Καθαρή δύναμη | 124 kW |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιημένο φορτιστή |
|---|---|
| Καταγωγή | Κίνα |
| Τύπος μετακίνησης | Φορέας τροχών |
| Τυπική χωρητικότητα κουβάς | 1.7m ³ |
| Καθαρή δύναμη | 922KW |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενο εκσκαφικό |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Τροχός |
| Βάρος της μηχανής | 11000Kg |
| Δύναμη | 76kw |