| Μηχανή | Καταγωγή |
|---|---|
| Κοντιτόν | Χρησιμοποιείται |
| Βάρος | 11Ton |
| Τύπος | Γύρνα |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Μηχανή | Καταγωγή |
|---|---|
| Κοντιτόν | Χρησιμοποιείται |
| Βάρος | 10,3 τόνους |
| Τύπος | Γύρνα |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Μέγιστο βάθος ανασκαφής | 3800mm |
|---|---|
| Μηχανή | Καταγωγή |
| Κοντιτόν | Χρησιμοποιείται |
| Βάρος | 5 τόνους |
| Τύπος | Εκσκαφέας με έλικα |
| Μέγιστο βάθος ανασκαφής | 5380mm |
|---|---|
| Μηχανή | Καταγωγή |
| Κοντιτόν | Χρησιμοποιείται |
| Βάρος | 20 τόνους |
| Τύπος | Εκσκαφέας με έλικα |
| Μέγιστο βάθος ανασκαφής | 6620 χιλιοστά |
|---|---|
| Μηχανή | Καταγωγή |
| Κοντιτόν | Χρησιμοποιείται |
| Βάρος | 20 τόνους |
| Τύπος | Εκσκαφέας με έλικα |
| Μέγιστο βάθος ανασκαφής | 6860 mm |
|---|---|
| Μηχανή | Καταγωγή |
| Κοντιτόν | Χρησιμοποιείται |
| Βάρος | 430,8 τόνους |
| Τύπος | Εκσκαφέας με έλικα |
| Κοντιτόν | Χρησιμοποιείται |
|---|---|
| Βάρος | 50ton |
| Τύπος | ερπετή |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Έτος | 2020 |
| Μέγιστο βάθος ανασκαφής | 6480mm |
|---|---|
| Μηχανή | Καταγωγή |
| Κοντιτόν | Χρησιμοποιείται |
| Βάρος | 31 τόνοι |
| Τύπος | Εκσκαφέας με έλικα |
| Μέγιστο βάθος ανασκαφής | 7790 χιλιοστά |
|---|---|
| Μηχανή | Καταγωγή |
| Κοντιτόν | Χρησιμοποιείται |
| Βάρος | 40ton |
| Τύπος | Εκσκαφέας με έλικα |
| Working Hour | 3534h |
|---|---|
| Make | Komatsu |
| Applications | Construction sites, mining, landscaping, etc. |
| After-Sales Service | Lifelong Remote Technical Guidance |
| Driving Form | Hydraulic |