| Λέξεις-κλειδιά | μεταχειρισμένος εκσκαφέας |
|---|---|
| Προέλευση | Ιαπωνία |
| Τύπος πακέτου | Ερπυστριοφόρος εκσκαφέας |
| Τυπική χωρητικότητα κάδου | 1.6m3 |
| Βάρος μηχανής | 33000KG |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 1.9m ³ |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 12025 χιλιοστά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 2.5m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 11985 χιλιοστά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.44m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 8085 χιλιοστά |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Track |
| Standard Bucket Capacity | 0.48m³ |
| Machine weight | 10980kg |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Track |
| Standard Bucket Capacity | 0.35m³ |
| Machine weight | 13000kg |
| Μηχανή | Καταγωγή |
|---|---|
| Κοντιτόν | Χρησιμοποιείται |
| Βάρος | 20 τόνους |
| Τύπος | Γύρνα |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Μηχανή | Καταγωγή |
|---|---|
| Κοντιτόν | Χρησιμοποιείται |
| Βάρος | 3.5ton |
| Τύπος | Γύρνα |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κίνα |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1.8m ³ |
| Βάρος της μηχανής | 31500kg |
| Βάρος λειτουργίας | 24ton |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 1.2 |
| Μέγιστο ύψος εκσκαφής | 9127 |
| Μέγιστο βάθος εκσκαφής | 8156 |
| Βάρος μηχανής | 24000 kg |