| Κλειδιά | Χρησιμοποιημένη εκσκαφέας |
|---|---|
| Προέλευση | Ιαπωνία |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.44m3 |
| Μέγιστη ακτίνα σκάψης | 8085 χιλιοστά |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Crawler |
| Standard Bucket Capacity | 0.45m³ |
| Machine weight | 13000kg |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Ετικέτα | Κομάτσου |
| Σχήμα | Pc220-7 |
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τοποθεσία | Σαγκάη, Κίνα |
| Μέγιστο βάθος ανασκαφής | 6920mm |
|---|---|
| Μηχανή | Καταγωγή |
| Κοντιτόν | Χρησιμοποιείται |
| Βάρος | 21Ton |
| Τύπος | Εκσκαφέας με έλικα |
| Μέγιστο βάθος ανασκαφής | 6920mm |
|---|---|
| Μηχανή | Καταγωγή |
| Κοντιτόν | Χρησιμοποιείται |
| Βάρος | 24ton |
| Τύπος | Εκσκαφέας με έλικα |
| Μέγιστο βάθος ανασκαφής | 6920mm |
|---|---|
| Μηχανή | Καταγωγή |
| Κοντιτόν | Χρησιμοποιείται |
| Βάρος | 21Ton |
| Τύπος | Εκσκαφέας με έλικα |
| Τύπος κινητήρα | Αρχική |
|---|---|
| Υπόθεση | Καλή εκσκαφέας. |
| Τύπος μετακίνησης | Εκσκαφέας με έλικα |
| Τύπος | Υδραυλικός εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων |
| Μηχανή | Αξιολόγηση των επιβατών και των επιβατών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πλοίο ή κοντέινερ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς | 15 σετ σε μισό μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Ιαπωνία |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Ετικέτα | Κομάτσου |
| Σχήμα | Pc350-7 |
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τοποθεσία | Σαγκάη, Κίνα |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Ετικέτα | Κομάτσου |
| Σχήμα | PC200-8N1 |
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τοποθεσία | Σαγκάη, Κίνα |