| Κλειδιά | χρησιμοποιημένος φορτωτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Φορέα τροχών |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 6.1m3 |
| Καθαρή δύναμη | 237kw |
| Κλειδιά | χρησιμοποιημένος φορτωτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Φορέα τροχών |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 70,6m3 |
| Καθαρή δύναμη | 305KW |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 0.22m ³ |
| Βάρος μηχανής | 5775 κιλά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1m3 |
| Βάρος μηχανής | 20500KG |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
|---|---|
| Λειτουργήστε το βάρος | 2Τ |
| Τύπος εμπορίας | Προϊόν 2024 |
| Τόνωση | 2 τόνους |
| Τύπος | εκσκαφέας |
| Keywords | Used Bulldozer |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Crawler Bulldozer |
| Machine weight | 7112kg |
| Brand | Caterpillar |
| Κινητός τύπος | Εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων, εκσκαφέας ροδών |
|---|---|
| Μηχανή | Αρχική ιαπωνική μηχανή |
| Μάρκα | Κάμπια |
| ΧΡΩΜΑ | Κίτρινος |
| Βάρος λειτουργίας | 8T |
| Λέξεις-κλειδιά | Χρησιμοποιημένος φορτωτής ροδών |
|---|---|
| Προέλευση | ΙΑΠΩΝΙΑ |
| Κινητός τύπος | Τροχός φορτίου |
| Τυπική χωρητικότητα κάδου | 3m ³ |
| Μάρκα | ΚΑΜΠΙΑ |
| Κινητός τύπος | Δοκιμαστής τροχών |
|---|---|
| Μηχανή | Προέλευση |
| Χρώμα | Κίτρινος |
| Μοντέλο | 140Η |
| Μάρκα | ΚΑΜΠΙΑ |
| Λέξεις-κλειδιά | μεταχειρισμένος εκσκαφέας |
|---|---|
| Προέλευση | Ιαπωνία |
| Κινητός τύπος | τροχιά |
| Τυπική χωρητικότητα κάδου | 1.4m3 |
| Βάρος μηχανής | 33750kg |