| Keywords | Used Bulldozer |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Crawler |
| Machine weight | 12609kg |
| Brand | Caterpillar |
| Μηχανισμός κατασκευής | Ιαπωνία |
|---|---|
| χρώμα | Κίτρινος |
| Μάρκα | ΚΑΜΠΙΑ |
| Ισχύς κινητήρα | 140 kW |
| Ώρες | 0-2000 |
| Κινητός τύπος | τροχιά |
|---|---|
| Λειτουργήστε βάρος | 20 τ |
| Τύπος μάρκετινγκ | Προϊόν 2021 |
| Χωρητικότητα | 20ton |
| Τύπος | Εκσκαφέας |
| Κινητός τύπος | τροχιά |
|---|---|
| Λειτουργήστε βάρος | 23Τ |
| Τύπος μάρκετινγκ | 2024 |
| Τύπος | Εκσκαφέας |
| Μεταποιητική χώρα | Κατασκευασμένο στην Ιαπωνία |
| Κατάσταση | μεταχειρισμένος |
|---|---|
| Κινητός τύπος | ερπυστριοφόρος εκσκαφέας |
| Βάρος λειτουργίας | 36000kg |
| Ωριαία ταχύτητα | 40,4/2,4 χλμ/ώρα |
| Μηχανή | Αρχική ιαπωνική μηχανή |
| Λέξεις-κλειδιά | Χρησιμοποιημένος φορτωτής ροδών |
|---|---|
| Προέλευση | Ιαπωνία |
| Τύπος πακέτου | Τροχός φορτίου |
| Τυπική χωρητικότητα κάδου | 5m3 |
| Μάρκα | ΚΑΜΠΙΑ |
| Λέξεις-κλειδιά | Χρησιμοποιημένος φορτωτής ροδών |
|---|---|
| Προέλευση | Ιαπωνία |
| Τύπος πακέτου | Τροχός φορτίου |
| Τυπική χωρητικότητα κάδου | 5m3 |
| Μάρκα | ΚΑΜΠΙΑ |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιημένος εκσακαφέας |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Εκσακαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων |
| Διάστημα λεπίδας | 3291 χιλιοστά |
| Μετρητής διαδρομής | 1728 χιλιοστά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιημένος εκσακαφέας |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Εκσακαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων |
| Διάστημα λεπίδας | 3749 χιλιοστά |
| Μετρητής διαδρομής | 2012 χιλιοστά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιημένος εκσακαφέας |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Εκσακαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων |
| Βάρος της μηχανής | 38351 κιλά |
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |