| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Εκσκαφέας με έλικα |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.5m ³ |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 8340 χιλιοστά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Εκσκαφέας με έλικα |
| Δυνατότητα κουβάς | 4.5m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 14100 mm |
| Bucket Capacity | 1.4m2 |
|---|---|
| Product Category | Used Caterpillar Excavator |
| Rated Speed | 4.4/2.4km/h |
| Year | 2020 |
| Performance | Flexible working skills |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Σουηδία |
| Τύπος μετακίνησης | Εκσκαφέας με έλικα |
| Δυνατότητα κουβάς | 30,8m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 12040mm |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Εκσκαφέας με έλικα |
| Δυνατότητα κουβάς | 1.2m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 10290mm |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Εκσκαφέας με έλικα |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.19M3 |
| Μέγιστη ακτίνα σκάψης | 5995 χιλιοστά |
| Λέξεις-κλειδιά | μεταχειρισμένος εκσκαφέας |
|---|---|
| Προέλευση | ΙΑΠΩΝΙΑ |
| Κινητός τύπος | Ερπυστριοφόρος εκσκαφέας |
| Τυπική χωρητικότητα κάδου | 1.0m3 |
| Βάρος μηχανής | 20700KG |
| Λέξεις-κλειδιά | μεταχειρισμένος εκσκαφέας |
|---|---|
| Προέλευση | Ιαπωνία |
| Τύπος πακέτου | Ερπυστριοφόρος εκσκαφέας |
| Τυπική χωρητικότητα κάδου | 0.5m ³ |
| Βάρος μηχανής | 12600kg |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Εκσκαφέας με έλικα |
| Δυνατότητα κουβάς | 00,8m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 9920mm |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Σουηδία |
| Τύπος μετακίνησης | Εκσκαφέας με έλικα |
| Δυνατότητα κουβάς | 30,8m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 12040mm |