| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Σουηδία |
| Τύπος μεταφοράς | Εκσκαφέας με έλικα |
| Δυνατότητα κουβάς | 1.1m ³ |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 9540mm |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Ετικέτα | Κομάτσου |
| Σχήμα | Pc220-8 |
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τοποθεσία | Σαγκάη, Κίνα |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Ετικέτα | Κομάτσου |
| Σχήμα | Pc220-8 |
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τοποθεσία | Σαγκάη, Κίνα |
| Ταχύτητα ταξιδιού | 4.5 km/h |
|---|---|
| Σχήμα | KX183 |
| Εργασιακό βάρος | 8,300 kg |
| Μηχανή | Καταγωγή |
| Υπόθεση | Χρησιμοποιείται |
| Τύπος μετακίνησης | Εκσκαφέας με έλικα |
|---|---|
| Μηχανή | Καταγωγή |
| Κάντε | SY305H |
| Έτος | 2020 |
| Ταχύτητα | 6 χλμ./ώρα |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Εκσκαφέας με έλικα |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.2m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 5890 χιλιοστά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Εκσκαφέας με έλικα |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.8m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 9900mm |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Εκσκαφέας με έλικα |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.4m ³ |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 6460mm |
| Τύπος μεταφοράς | Εκσκαφέας με έλικα |
|---|---|
| Μηχανή | Καταγωγή |
| Κάντε | SY305H |
| Έτος | 2020 |
| Ταχύτητα | 6 χλμ./ώρα |
| Working Hour | 997h |
|---|---|
| After-Sales Service | Lifelong remote technical guidance |
| Company Location | Shanghai, China |
| Engine Model | Cat® C9 ACERT |
| Make | Caterpillar |