| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.2m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 6220mm |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 00,8m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 9380 χιλιοστά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 2.5m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 11985 χιλιοστά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.08m ³ |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 5030mm |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.13m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 5125 χιλιοστά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.48m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 7730 χιλιοστά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 2.1m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 12005mm |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 130,7m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 15780 χιλιοστά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 2.1m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 12005mm |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 2.5m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 11985 χιλιοστά |