| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κίνα |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 0.12m ³ |
| Βάρος μηχανής | 3780 κιλά |
| Τύπος μεταφοράς | Εκσκαφέας με έλικα |
|---|---|
| Μηχανή | Καταγωγή |
| Κάντε | SY35U |
| Έτος | 2020 |
| Ταχύτητα | 6 χλμ./ώρα |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κίνα |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 0.12m ³ |
| Βάρος μηχανής | 3780 κιλά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κίνα |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 0.3m3 |
| Βάρος μηχανής | 7350 κιλά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κίνα |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 0.12m ³ |
| Βάρος μηχανής | 3780 κιλά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κίνα |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1,35 εκ.³ |
| Βάρος μηχανής | 23200 κιλά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιημένη εκσκαφέας |
|---|---|
| Προέλευση | Κίνα |
| Τύπος μεταφοράς | Γύρνα |
| Τυποποιημένη χωρητικότητα κουβά | 1,35 εκ.³ |
| Βάρος μηχανής | 23200 κιλά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κίνα |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1.8m ³ |
| Βάρος της μηχανής | 31500kg |
| Λέξεις -κλειδιά | Μεταχειρισμένος εκσκαφέας |
|---|---|
| Προέλευση | ΚΙΝΑ |
| Μετακινούμενος τύπος | τροχιά |
| Τυπική χωρητικότητα κάδου | 0.3m3 |
| Βάρος μηχανής | 7350 κιλά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κίνα |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 0.3m3 |
| Βάρος της μηχανής | 7350 κιλά |