| χρώμα | Αρχική μπογιά |
|---|---|
| Έτος | 2022 |
| Τύπος | Υδραυλικός εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων |
| Αριθμός ωρών | 646h |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κορέα |
| Τύπος μετακίνησης | Τροχός |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 0.21m ³ |
| Βάρος της μηχανής | 5520kg |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κορέα |
| Τύπος μετακίνησης | Τροχός |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1.34m3 |
| Βάρος της μηχανής | 20560KG |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κορέα |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1.8m ³ |
| Βάρος της μηχανής | 35600kg |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Εκσκαφέας με έλικα |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.57m ³ |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 8340 χιλιοστά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Σουηδία |
| Τύπος μετακίνησης | Εκσκαφέας με έλικα |
| Δυνατότητα κουβάς | 1.4m ³ |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 10700 mm |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κορέα |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 10,0 m3 |
| Βάρος μηχανής | 22650 κιλά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Εκσκαφέας με έλικα |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.57m ³ |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 8340 χιλιοστά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1,35 εκ.³ |
| Βάρος μηχανής | 29000kg |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1.6m ³ |
| Βάρος μηχανής | 30700KG |