| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κορέα |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1.6m ³ |
| Βάρος της μηχανής | 33200KG |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κίνα |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 0.93m ³ |
| Βάρος της μηχανής | 21500kg |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Εκσκαφέας με έλικα |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.2m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 5890 χιλιοστά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.8m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 9920mm |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κορέα |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 3m ³ |
| Βάρος μηχανής | 52200 κιλά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1,35 εκ.³ |
| Βάρος μηχανής | 29000kg |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κορέα |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 3m ³ |
| Βάρος μηχανής | 52200 κιλά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κορέα |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 10,0 m3 |
| Βάρος μηχανής | 22650 κιλά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κορέα |
| Τύπος μετακίνησης | Τροχός |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 0.58m3 |
| Βάρος μηχανής | 13700kg |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Ετικέτα | Κομάτσου |
| Σχήμα | Pc350-7 |
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τοποθεσία | Σαγκάη, Κίνα |