| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κίνα |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 0.93m ³ |
| Βάρος της μηχανής | 21500kg |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κορέα |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 10,0 m3 |
| Βάρος μηχανής | 22650 κιλά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κορέα |
| Τύπος μετακίνησης | Τροχός |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 0.58m3 |
| Βάρος μηχανής | 13700kg |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.19M3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 6000 χιλιοστά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 0.22m ³ |
| Βάρος μηχανής | 5775 κιλά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 0.22m ³ |
| Βάρος μηχανής | 5775 κιλά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 0.28m3 |
| Βάρος μηχανής | 8600kg |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κίνα |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 0.93m ³ |
| Βάρος μηχανής | 21500kg |
| Λέξεις-κλειδιά | Μεταχειρισμένος εκσκαφέας |
|---|---|
| Προέλευση | Κορέα |
| Μετακινούμενος τύπος | τροχιά |
| Τυπική χωρητικότητα κάδου | 20,05 m3 |
| Βάρος μηχανής | 48400 κιλά |
| Λέξεις-κλειδιά | μεταχειρισμένος εκσκαφέας |
|---|---|
| Προέλευση | Ιαπωνία |
| Κινητός τύπος | τροχιά |
| Τυπική χωρητικότητα κάδου | 1.4m3 |
| Βάρος μηχανής | 33750kg |