| Κλειδιά | χρησιμοποιημένος φορτωτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κίνα |
| Τύπος μετακίνησης | Φορτωτής ροδών |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 2.5m3 |
| Καθαρή δύναμη | 162kw |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 2.5m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 11985 χιλιοστά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 1.9m ³ |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 12025 χιλιοστά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.8m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 9380 χιλιοστά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Εκσκαφέας με έλικα |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 5.58m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 11585 χιλιοστά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.22m ³ |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 6250mm |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Εκσκαφέας με έλικα |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.8m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 9920mm |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 0.36m3 |
| Βάρος μηχανής | 5320 κιλά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 0.52m3 |
| Βάρος μηχανής | 13430kg |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1m3 |
| Βάρος μηχανής | 20500KG |