| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1.2m3 |
| Βάρος μηχανής | 23000kg |
| Κλειδιά | χρησιμοποιημένος φορτωτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Φορέα τροχών |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 3.2m ³ |
| Καθαρή δύναμη | 146 KW |
| Κλειδιά | χρησιμοποιημένος φορτωτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Φορτωτής ροδών |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 3m ³ |
| Καθαρή δύναμη | 146 KW |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κορέα |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 0.51m3 |
| Βάρος της μηχανής | 14000KG |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κίνα |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 0.7m ³ |
| Βάρος της μηχανής | 14100kg |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1m3 |
| Βάρος μηχανής | 20500KG |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κορέα |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1.05M ³ |
| Βάρος μηχανής | 22570 κιλά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1m3 |
| Βάρος μηχανής | 20500KG |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κορέα |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Τυπική χωρητικότητα κουβάς | 10,0 m3 |
| Βάρος μηχανής | 22650 κιλά |
| Κλειδιά | χρησιμοποιημένος φορτωτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κίνα |
| Τύπος μετακίνησης | Φορτωτής ροδών |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 3.5m ³ |
| Καθαρή δύναμη | 178kw |