| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κορέα |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 0.75m ³ |
| Βάρος της μηχανής | 13900KG |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κορέα |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 0.28m3 |
| Βάρος μηχανής | 7801kg |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Σουηδία |
| Τύπος μετακίνησης | Εκσκαφέας με έλικα |
| Δυνατότητα κουβάς | 30,8m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 12040mm |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.48m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 7730 χιλιοστά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενο εξορυκτήρα τροχών |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.63m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 2400 χιλιοστά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Εκσκαφέας με έλικα |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.91m ³ |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 9920mm |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Εκσκαφέας με έλικα |
| Δυνατότητα κουβάς | 1.9m ³ |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 12050 χιλιοστά |
| Κλειδιά | χρησιμοποιημένος φορτωτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κίνα |
| Τύπος μεταφοράς | Φορέα τροχών |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 30,0 m3 |
| Καθαρή δύναμη | 162kw |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κορέα |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1.05M ³ |
| Βάρος μηχανής | 22570 κιλά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.08m ³ |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 5030mm |