| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.8m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 9380 χιλιοστά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Εκσκαφέας με έλικα |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 5.58m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 11585 χιλιοστά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1.9m ³ |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 12005mm |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 2.5m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 11985 χιλιοστά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.48m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 7730 χιλιοστά |
| Λέξεις-κλειδιά | μεταχειρισμένος εκσκαφέας |
|---|---|
| Προέλευση | Ιαπωνία |
| Τύπος πακέτου | Ερπυστριοφόρος εκσκαφέας |
| Τυπική χωρητικότητα κάδου | 0.5m ³ |
| Βάρος μηχανής | 12600kg |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.08m ³ |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 5030mm |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.15m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 6220mm |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.44m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 8085 χιλιοστά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.2m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 6220mm |