| Κλειδιά | Χρησιμοποιημένη εκσκαφέας |
|---|---|
| Προέλευση | Κορέα |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Τυποποιημένη χωρητικότητα κουβά | 10,6m3 |
| Βάρος μηχανής | 33200KG |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Korea |
| Moving type | Crawler |
| Standard Bucket Capacity | 1.6m³ |
| Machine weight | 33200kg |
| Μετακινούμενος τύπος | τροχιά |
|---|---|
| Λειτουργήστε βάρος | 20T |
| Τύπος μάρκετινγκ | Προϊόν 2025 |
| Χωρητικότητα | 20ton |
| Τύπος | Εκσκαφέας |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κορέα |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1.05M ³ |
| Βάρος μηχανής | 22570 κιλά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κορέα |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 3m ³ |
| Βάρος μηχανής | 52200 κιλά |
| Μετακινούμενος τύπος | τροχιά |
|---|---|
| Λειτουργήστε βάρος | 20T |
| Τύπος μάρκετινγκ | Προϊόν 2025 |
| Χωρητικότητα | 20ton |
| Τύπος | Εκσκαφέας |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κορέα |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1.05M ³ |
| Βάρος μηχανής | 22570 κιλά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιημένη εκσκαφέας |
|---|---|
| Προέλευση | Κορέα |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Τυποποιημένη χωρητικότητα κουβά | 0.28m3 |
| Βάρος μηχανής | 7801kg |
| Λέξεις-κλειδιά | μεταχειρισμένος εκσκαφέας |
|---|---|
| Προέλευση | Κορέα |
| Κινητός τύπος | Τροχός |
| Τυπική χωρητικότητα κάδου | 0.92m³ |
| Βάρος μηχανής | 20900KG |
| Υπόθεση | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Αρχική | Κορέα |
| Εργασιακή ποιότητα ολόκληρης της μηχανής (kg) | 30200 |
| Ονομαστική χωρητικότητα του κουβά (m3) | 1.44 |
| Τύπος κινητήρα | Η Χιούνταϊ ΧΕ6.7 |