| Υπόθεση | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Αρχική | Κορέα |
| Μετατόπιση (L) | 10.8 |
| Εκτιμημένη δύναμη (Kw/rpm) | 266/1900 |
| Βάρος εργασίας (kg) | 48400 |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κορέα |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1.05M ³ |
| Βάρος μηχανής | 22730 κιλά |
| Λέξεις-κλειδιά | μεταχειρισμένος εκσκαφέας |
|---|---|
| Προέλευση | Βρετανία |
| Τύπος πακέτου | Τροχός |
| Τυπική χωρητικότητα κάδου | 0.92m³ |
| Βάρος μηχανής | 20800kg |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κορέα |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1.05M ³ |
| Βάρος της μηχανής | 22570 κιλά |
| Τύπος μετακίνησης | Εκσκαφέας με έλικα |
|---|---|
| Μηχανή | Καταγωγή |
| Κάντε | R225LC-9T |
| Έτος | 2020 |
| Ταχύτητα | 6 χλμ./ώρα |
| Τύπος μετακίνησης | Εκσκαφέας με έλικα |
|---|---|
| Μηχανή | Καταγωγή |
| Κάντε | R485 |
| Έτος | 2020 |
| Ταχύτητα | 6 χλμ./ώρα |
| Τύπος μετακίνησης | Εκσκαφέας με έλικα |
|---|---|
| Μηχανή | Καταγωγή |
| Κάντε | R220 |
| Έτος | 2020 |
| Ταχύτητα | 6 χλμ./ώρα |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κορέα |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1.05M ³ |
| Βάρος μηχανής | 22730 κιλά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1.6m ³ |
| Βάρος μηχανής | 30700KG |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1.6m ³ |
| Βάρος μηχανής | 30700KG |