| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κορέα |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1.38M ³ |
| Βάρος μηχανής | 30200KG |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κορέα |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1.38M ³ |
| Βάρος μηχανής | 30200KG |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1.5m3 |
| Βάρος μηχανής | 35020 KG |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1.6m ³ |
| Βάρος μηχανής | 30700KG |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1.5m3 |
| Βάρος μηχανής | 35020 KG |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1,35 εκ.³ |
| Βάρος μηχανής | 29000kg |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1.6m ³ |
| Βάρος μηχανής | 30700KG |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Κορέα |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 0.92m ³ |
| Βάρος μηχανής | 20900KG |
| Τύπος μεταφοράς | Τροχός |
|---|---|
| Λειτουργήστε το βάρος | 20Τ |
| Τύπος εμπορίας | Προϊόν 2021 |
| Τόνωση | 20 τόνους |
| Τύπος | εκσκαφέας |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Korea |
| Moving type | Crawler |
| Standard Bucket Capacity | 3m³ |
| Machine weight | 52200kg |