| Μέγιστο βάθος ανασκαφής | 6920mm |
|---|---|
| Μηχανή | Καταγωγή |
| Κοντιτόν | Χρησιμοποιείται |
| Βάρος | 23 τόνους |
| Τύπος | Εκσκαφέας με έλικα |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Ετικέτα | Κομάτσου |
| Σχήμα | Pc220-8 |
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τοποθεσία | Σαγκάη, Κίνα |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1.9m ³ |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 12005mm |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 1.9m ³ |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 12005mm |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 1.9m ³ |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 12025 χιλιοστά |
| Έτος Κατασκευής | 2020 |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά συντήρησης | Αφαιρούμενο στοιχείο φίλτρου κλιματισμού, Νέο στοιχείο φίλτρου υδραυλικού λαδιού, Ψυγεία εγκατεστημέ |
| Βάρος μηχανής | 46000KG |
| Εφαρμογές | Εργοτάξια, Μεταλλευτικές εργασίες, Οδοποιία, Έργα εξωραϊσμού |
| Χωρητικότητα | 20,6m3 |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Εκσκαφέας με έλικα |
| Τυποποιημένη ικανότητα κάδων | 10,0 m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 9380 χιλιοστά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | ΙΑΠΟΝΙΑ |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 2.5m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 11985 χιλιοστά |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Crawler Excavator |
| Standard Bucket Capacity | 5.58m³ |
| Machine weight | 65640kg |
| Λέξεις-κλειδιά | μεταχειρισμένος εκσκαφέας |
|---|---|
| Προέλευση | Ιαπωνία |
| Τύπος πακέτου | Ερπυστριοφόρος εκσκαφέας |
| Τυπική χωρητικότητα κάδου | 1.6m3 |
| Βάρος μηχανής | 33000KG |