| Βάρος λειτουργίας | 24ton |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 1.2 |
| Μέγιστο ύψος εκσκαφής | 9127 |
| Μέγιστο βάθος εκσκαφής | 8156 |
| Βάρος μηχανής | 24000 kg |
| Μηχανή | Καταγωγή |
|---|---|
| Κοντιτόν | Χρησιμοποιείται |
| Βάρος | 3.5ton |
| Τύπος | Γύρνα |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
|---|---|
| Λειτουργήστε το βάρος | 20Τ |
| Τύπος εμπορίας | Προϊόν 2019 |
| Τόνωση | 20 τόνους |
| Τύπος | εκσκαφέας |
| Μέγιστο βάθος ανασκαφής | 3800mm |
|---|---|
| Μηχανή | Καταγωγή |
| Κοντιτόν | Χρησιμοποιείται |
| Βάρος | 5 τόνους |
| Τύπος | Εκσκαφέας με έλικα |
| Μέγιστο βάθος ανασκαφής | 5380mm |
|---|---|
| Μηχανή | Καταγωγή |
| Κοντιτόν | Χρησιμοποιείται |
| Βάρος | 20 τόνους |
| Τύπος | Εκσκαφέας με έλικα |
| Μέγιστο βάθος ανασκαφής | 6620 χιλιοστά |
|---|---|
| Μηχανή | Καταγωγή |
| Κοντιτόν | Χρησιμοποιείται |
| Βάρος | 20 τόνους |
| Τύπος | Εκσκαφέας με έλικα |
| Μέγιστο βάθος ανασκαφής | 6860 mm |
|---|---|
| Μηχανή | Καταγωγή |
| Κοντιτόν | Χρησιμοποιείται |
| Βάρος | 430,8 τόνους |
| Τύπος | Εκσκαφέας με έλικα |
| Κοντιτόν | Χρησιμοποιείται |
|---|---|
| Βάρος | 36ton |
| Τύπος | ερπετή |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Έτος | 2020 |
| Μηχανή | Καταγωγή |
|---|---|
| Κοντιτόν | Χρησιμοποιείται |
| Βάρος | 45Ton |
| Τύπος | ερπετή |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Μέγιστο βάθος ανασκαφής | 6480mm |
|---|---|
| Μηχανή | Καταγωγή |
| Κοντιτόν | Χρησιμοποιείται |
| Βάρος | 31 τόνοι |
| Τύπος | Εκσκαφέας με έλικα |