| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.44m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 8085 χιλιοστά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 1.5m ³ |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 11100mm |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 2.1m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 12005mm |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενο εξορυκτήρα τροχών |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.63m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 2400 χιλιοστά |
| Κλειδιά | Χρησιμοποιούμενος εξορυκτής |
|---|---|
| Καταγωγή | Ιαπωνία |
| Τύπος μετακίνησης | Τρόπος |
| Δυνατότητα κουβάς | 2.1m3 |
| Μέγιστη ακτίνα ανασκαφής | 12005mm |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Track |
| Standard Bucket Capacity | 0.48m³ |
| Machine weight | 10980kg |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Track |
| Standard Bucket Capacity | 0.35m³ |
| Machine weight | 13000kg |
| Λέξεις-κλειδιά | μεταχειρισμένος εκσκαφέας |
|---|---|
| Προέλευση | Ιαπωνία |
| Τύπος πακέτου | Ερπυστριοφόρος εκσκαφέας |
| Τυπική χωρητικότητα κάδου | 1.4m3 |
| Βάρος μηχανής | 32300kg |
| Μηχανή | Καταγωγή |
|---|---|
| Κοντιτόν | Χρησιμοποιείται |
| Βάρος | 20 τόνους |
| Τύπος | Γύρνα |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Τύπος μεταφοράς | Τρόπος |
|---|---|
| Λειτουργήστε το βάρος | 30t |
| Τύπος εμπορίας | Προϊόν 2016 |
| Τόνωση | 30ton |
| Τύπος | εκσκαφέας |